Site Rengi

DOLAR 8,6674
EURO 10,1864
ALTIN 490,94
BIST 1.392
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
31°C
Parçalı Bulutlu
Sal 25°C
Çar 23°C
Per 18°C
Cum 21°C

Futbolda haftanın programı

07.05.2021
45
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonundan TFF yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın yarışma programı şöyle:

– Süper Lig

Yarın:

20.30 Megakent Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa Erzurum Kazım Karabekir

20.30 Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu- Fenerbahçe Eryaman

20.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir Yeni 4 Eylül

20.30 Hes Kablo Kayserispor-Gaziantep Megakent Belediyesi Kadir Has

20.30 Çaykur Rizespor-Helenex Yeni Malatyaspor Çaykur Didi

20.30 Atakaş Hatayspor-Yukatel Denizlispor Antakya Atatürk

20.30 Galatasaray – Beşiktaş Türk Telekom

20.30 Fatih Karagümrük-Gençlerbirliği Başakşehir Fatih Terim

20.30 Göztepe-İttifak Holding Konyaspor Gürsel Aksel

20.30 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor Medical Park

– TFF 1. Lig

Bugün:

16.00 Beypiliç Boluspor-Eskişehirspor Bolu Atatürk

20.30 Akhisarspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor Spor Toto Akhisar

9 Mayıs Pazar:

18.00 Altay-Royal Hastanesi Bandırmaspor Bornova Aziz Kocaoğlu

18.00 Aydeniz Et Balıkesirspor-Altınordu Balıkesir Atatürk

18.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü Bursa Megakent Belediye

18.00 Ankaraspor-İstanbulspor Osmanlı

20.30 Adanaspor-Yılport Samsunspor Yeni Adana

20.30 Tuzlaspor-GZT Giresunspor Esenyurt Necmi Kadıoğlu

20.30 Menemenspor-Adana Demirspor Menemen İlçe

– Misli.com 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Amed Atletik Faaliyetler-Kahramanmaraşspor Diyarbakır

15.00 Sancaktepe-Anagold 24Erzincanspor Sancaktepe 15 Temmuz

15.00 Ankara Demirspor-Hekimoğlu Trabzon TCDD Ankara Demirspor

15.00 Ergene Velimeşespor-Şanlıurfaspor Mustafa Kemal Atatürk

15.00 Niğde Anadolu-Uşakspor Niğde 5 Şubat

15.00 İnegölspor-Hacettepe İnegöl İlçe

15.00 Afjet Afyonspor-Zonguldak Kömürspor Zafer

15.00 Kocaelispor-Gümüşhanespor Kocaeli

15.00 Çorum-Sarıyer Çorum Şehir

Kırmızı Grup

Yarın:

14.00 Etimesgut Belediyespor-Karacabey Belediyespor Etimesgut Belediyesi Atatürk

14.00 Bayburt Özel Yönet-Pendikspor Bayburt Genç Osman

15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Sivas Belediyespor Elazığ Doğukent

15.00 Turgutluspor-Bodrumspor Turgutlu 7 Eylül

15.00 Kardemir Karabükspor-Kırşehir Belediyespor Dr. Necmettin Şeyhoğlu

15.00 Serik Belediyespor-Mamak Serik İsmail Oğan

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kırklarelispor Tarsus İlçe

15.00 Eyüpspor-Silahtaroğlu Vanspor Esenler Erokspor

15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz

15.00 GMG Kastamonuspor-Sakaryaspor Gazi

– Misli.com 3. Lig

1. Grup

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor Yeşiltepe Spor Kompleksi 1-2

20.30 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor Yeni Buca 1-1

2. Grup

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 Belediye Kütahyaspor-İskenderun Zafer 0-1

20.30 Fethiyespor-Yomraspor Fethiye İlçe 2-1

3. Grup

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 İçel İdmanyurdu-Isparta 32 Mersin 0-0

20.30 Esenler Erokspor-Çatalcaspor Esenler Erokspor 1-0

4. Grup

10 Mayıs Pazartesi:

16.00 Bursa Yıldırımspor-1954 Kelkit Belediyespor Minareli Çavuş Spor Kuruluşları 2-2

16.00 Düzcespor-68 Aksaray Belediyespor Düzce 18 Temmuz 2-1

Muhabir : Metin ArslancanYayınlayan : Kemal Çolak

09:49 07/05/21

AA

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.