Site Rengi

DOLAR 16,8253
EURO 17,5972
ALTIN 976,03
BIST 2.470,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Sal 29°C
Çar 29°C
Per 28°C
Cum 27°C

Spor Toto 1. Lig’de 6 haftalık program açıklandı

Spor Toto 1. Lig’de 6 haftalık program açıklandı
17.03.2022
43
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonu TFF internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 2 Nisan’da başlayacak Ramazan ayı boyunca akşam maçlarının başlama saatleri 20.30 olarak tanımlandı. Ramazan Bayramı’na denk gelen 35. hafta programında da bazı farklılıklar yapıldığı ifade edildi.

Spor Toto 1. Lig’de 30 – 35. hafta maç programları şöyle:

30. hafta

1 Nisan Cuma:

20.00 Tuzlaspor – Ümraniyespor

2 Nisan Cumartesi:

13.30 Boluspor – Manisa FK Bolu Atatürk

13.30 Ankara Keçiörengücü – Bursaspor Aktepe

16.00 İstanbulspor – Gençlerbirliği Esenyurt Necmi Kadıoğlu

20.30 Y. Samsunspor- RH Bandırmaspor Samsun Yeni 19 Mayıs

3 Nisan Pazar:

13.30 Kocaelispor – A. Denizlispor Kocaeli

16.00 Balıkesirspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor Balıkesir Atatürk

20.30 Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu – Eyüpspor Eryaman

20.30 Altınordu – Adanaspor Bornova Aziz Kocaoğlu

31. hafta

9 Nisan Cumartesi:

13.30 RH Bandırmaspor – Boluspor Bandırma 17 Eylül

13.30 Ümraniyespor – Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu Ümraniye Belediyesi Şehir

16.00 Gençlerbirliği – Ankara Keçiörengücü Eryaman

20.30 Adanaspor – Balıkesirspor Yeni Adana

10 Nisan Pazar:

13.30 Manisa FK – Y. Samsunspor Mümin Özkasap

16.00 Altaş Denizlispor – Tuzlaspor Denizli Atatürk

16.00 Menemenspor – İstanbulspor Menemen İlçe

20.30 Bursaspor – Kocaelispor Timsah Park

11 Nisan Pazartesi:

20.30 Eyüpspor – Altınordu Eyüp

32. hafta

15 Nisan Cuma:

14.30 Ankara Keçiörengücü – A. Denizlispor Aktepe

17.00 Tuzlaspor – Gençlerbirliği

20.30 İstanbulspor – Bursaspor Esenyurt Necmi Kadıoğlu

16 Nisan Cumartesi:

13.30 Balıkesirspor – Menemenspor Balıkesirspor Atatürk

16.00 Kocaelispor – RH Bandırmaspor Kocaeli

20.30 Boluspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor Bolu Atatürk

20.30 Altınordu – Manisa FK Bornova Aziz Kocaoğlu

17 Nisan Pazar:

16.00 Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu – Adanaspor Eryaman

20.30 Y. Samsunspor – Eyüpspor Samsun Yeni 19 Mayıs

33. hafta

19 Nisan Salı:

13.30 Ümraniyespor – Ankara Keçiörengücü Ümraniye Belediyesi Şehir

16.00 Denizlispor – İstanbulspor Denizli Atatürk

18.00 Bursaspor – Gençlerbirliği Timsah Park

20 Nisan Çarşamba:

13.30 Manisa FK – Balıkesirspor Mümin Özkasap

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Tuzlaspor Erzurum Kazım Karabekir

16.00 Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu – Altınordu Eryaman

18.00 Menemenspor – Kocaelispor Menemen İlçe

21 Nisan Perşembe:

17.00 Adanaspor – Y. Samsunspor Yeni Adana

20.30 Eyüpspor – Boluspor Eyüp

34. hafta

23 Nisan Cumartesi:

16.00 Gençlerbirliği – RH Bandırmaspor Eryaman

20.30 Bursaspor – A. Denizlispor Timsah Park

24 Nisan Pazar:

13.30 Boluspor – Ümraniyespor Bolu Atatürk

13.30 Ankara Keçiörengücü – Menemenspor Aktepe

16.00 Kocaelispor – Manisa FK Kocaeli

20.30 Balıkesirspor – Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu Balıkesir Atatürk

20.30 İstanbulspor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor Esenyurt Necmi Kadıoğlu

25 Nisan Pazartesi:

17.00 Tuzlaspor – Adanaspor

20.30 Y. Samsunspor – Altınordu Samsun Yeni 19 Mayıs

35. hafta

29 Nisan Cuma:

20.30 A. Denizlispor – Gençlerbirliği Denizli Atatürk

30 Nisan Cumartesi:

13.30 Manisa FK – Bursaspor Mümin Özkasap

16.00 Eyüpspor – İstanbulspor Eyüp

16.00 Menemenspor – Tuzlaspor Menemen İlçe

20.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kocaelispor Erzurum Kazım Karabekir

1 Mayıs Pazar:

13.30 RH Bandırmaspor – Ankara Keçiörengücü Bandırma 17 Eylül

13.30 Ümraniyespor – Balıkesirspor Ümraniye Belediyesi Şehir

16.00 Makine Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Ankaraeforu – Y. Samsunspor Eryaman

20.30 Adanaspor – Beypiliç Boluspor Yeni Adana

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.