Site Rengi

DOLAR 8,6580
EURO 10,1795
ALTIN 488,66
BIST 1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Az Bulutlu
İstanbul
29°C
Az Bulutlu
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 26°C
Çar 25°C

Ümit Ulusal Ekibinin aday kadrosu açıklandı

18.03.2021
52
A+
A-

Ümit Ulusal Takımı’nın haziran ayında başlayacak 2023 UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Grup Üzüntüye Yarışmaları evvelinde, 26 Mart Cuma günü Zagreb’de Hırvatistan ve 30 Mart Salı günü Alanya’da Sırbistan ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.

Ümit Ulusal Ekip Teknik Direktörü ve Genç Ulusal Ekipler Mesulü Tolunay Kafkas, Hırvatistan ve Sırbistan maçlarının aday kadrosuna şu oyuncuları davet etti:

Kaleciler: Berke Özer KVC Westerlo, Doğan Alemdar Hes Kablo Kayserispor, Ersin Destanoğlu Beşiktaş

Savunma: Ahmet Gülay Aytemiz Alanyaspor, Rıdvan Yılmaz Beşiktaş, Seyfettin Anıl Yaşar Afjet Afyonspor, Yusuf Can Esendemir Altınordu, Cemali Sertel Medipol Başakşehir FK, Ravil Tagir Medipol Başakşehir FK, Şefik Abalı FC Wacker Innsbruck, Rahmi Salih Kaya Altınordu, Erdoğan Kaya Turgutluspor, İsmail Çokçalış Bursaspor, Bünyamin Balcı Fraport-TAV Antalyaspor

Orta Saha: Burak İnce Altınordu, Umut Güneş Aytemiz Alanyaspor, Ömer Faruk Beyaz Fenerbahçe, Kartal Kayra Yılmaz Bereket Sigorta Ümraniyespor, Doğucan Haspolat Kasımpaşa, Kerem Atakan Kesgin Demir Grup Sivasspor, Abdussamed Karnuçu Tarsus İdman Yurdu, Melih İbrahimoğlu Heracles Almelo, Erkan Eyibil Go Ahead Eagles, Batuhan Âmâ Bursaspor

Forvet: Yusuf Barası Az Alkmaar, Enis Destan Altınordu, Gökdeniz Bayrakdar Fraport-TAV Antalyaspor, Mohamed Zeki Amdouni FC Stade Lausanne Ouchy, Ali Akman, Barış Alper Yılmaz Ankara Keçiörengücü

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 21 Mart Pazar günü saat 17.00’de Le Meridien Otel’de bir araya gelecek.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.